KONST / Litografier / Färglitografi 15549375
nr 1554 9375
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Läsande man. Signerad, numrerad 284/360. Färglitografi, daterad bildmått: 26x19 cm, yttermått inklusive ram: 46x36 cm
måndag 7 augusti 2023
kl 19:10:05
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson